Academie in Concert 2021

BEKIJK HIER HET VOLLEDIGE 

ACADEMIE IN CONCERT PROGRAMMA

ACADEMIE IN CONCERT 2021

GEZIEN HET AANTAL FILMPJES HEEFT DE PAGINA EVENTJES TIJD NODIG OM TE LADEN 

Verteltheater 4.1

Kutjaar (Josse De Pauw)


Eden Etordeu, Eline Leroy, Seppe Cromphout


Leerkracht: Katrien Vande Perre

Blokfluit 3.2

“Greensleeves to a Ground” (anonymous)


Aurelia De Bisschop


Pianobegeleiding: Geert Callaert

Leerkracht: Liesbet Derese

Danslab Klassiek 3.1/3.2

“Valse des heures” (Muziek: “Valse des heures” - Leo Delibes)


Naomy Barcelos Junior, Ella Convents, Laura Cools,

Isaure De Bethune, Livy Lootens, Gabriella Santos de Paiva, Luna Steelandt, Elies Van Den Brande


Leerkracht: Cristina Vera Diaz

Dwarsfluit 3.3

Innocence Love Theme from “Saga Candida” (Bert Appermont)


Faith De Coorde


Pianobegeleiding: Maarten Van Ingelgem

Leerkracht: Paule Corthier

Musical zang 3.1

Riptide (Vance Joy)


Bo Van De Voorde


Pianobegeleiding: Maarten Van Ingelgem

Leerkracht: Wendy Ostir

Viool 4.2
La Folia (Arcangelo Corelli)


Eric De Vidts


Pianobegeleiding: Geert Callaert

Leerkracht: Marleen Vandaele

Hoorn 3.3

Angel B (Ben Haemhouts)


Liesbet Merckaert


Pianobegeleiding: Maarten Van Ingelgem

Leerkracht: Eric Devos

JPR Zang 3.2

Stitches (Shawn Mendes)


Bjarne Ongenaed


Leerkracht: Ana-Florence Van Craen

Gitaar 4.1

Julia Florida (Agustin Barrios Mangore)


Kevin Van Der Schueren


Leerkracht: Caterina Morgera

Cello 3.3

“Elégie op. 24” (Gabriel Fauré)


Jesse Van Den Bossche 


Pianobegeleiding: Marc Gerain

Leerkracht: Frederika Mareels

Blokfluit 3.3

Menuet en Gavotte uit de Barok (anoniem)


Olivia De Boeck


Pianobegeleiding: Geert Callaert

Leerkracht: Liesbet Derese

Jazz dans volwassenen 3.1/3.2/3.3

“Canned Heat” (Muziek: “Canned Heat - Jamiroquai)


Nikita Decorte, Kristien De Wolf, Veerle De Wolf,    

Paulien Timmermans, Nele Lettens, Nore Haelterman


Leerkracht: Lobke Nevelsteen

Musical drama en Musical zang 3.1

Improvisatie + A Whole New World (Alan Menk en Tim Rice)


Faith en Hope De Coorde


Pianobegeleiding: Maarten Van Ingelgem

Leerkracht: Wendy Ostir

Dwarsfluit 4.2

Song of Hope from “Noah’s Ark” (Bert Appermont)


Sarah Roes


Pianobegeleiding: Maarten Van Ingelgem

Leerkracht: Paule Corthier

Altviool 4.3

Concerto in G, deel 1 (Georg Philipp Telemann)


Tijl Vangheluwe


Pianobegeleiding: Geert Callaert

Leerkracht: Marleen Vandaele

JPR Basgitaar 4.2

"Sunny" (Bobby Hebb)


Danny Dooremont


Leerkracht: Kobe Boon

Musical Drama 3.2

Het Harde Rood van mijn Geluk (Rob De Graaf)


Aylien De Bolle


Leerkracht: Wendy Ostir

Viool 4.3

Concerto in G KV 216, deel 1: Allegro (W.A. Mozart)


Victor Jolie


Pianobegeleiding: Geert Callaert

Leerkracht: Bruno De Schaepdrijver

Dwarsfluit 3.3

“Diptyque” (R. Ares)


Elise Goossens


Pianobegeleiding: Maarten Van Ingelgem

Leerkracht: Paule Corthier

Groepsmusiceren koor 3de/4de graad

Falling Slowly (uit Once van Glen Hansard & Marketa Irglova)


Yana Abraham, Jamil Almadani, Norah Biesemans, Liesje Cardoen, Febe Cromphout, Amaryllis Gentier, Mona Gies, Anne-Mieke Janssens, Marie-Therese Konde, Sarah Mahmoudi, Noah Mertens, Janson Sonck , Naomi Toegaert, Zoe Van den Bruele, Eline Van de Sype , Robrecht Weets


Leerkracht: Nele Kintaert

Viool 4.1

Concertino - Rezsõ Sugár


Jits De Decker


Pianobegeleiding: Geert Callaert

Leerkracht: Griet Vanderpoorten

Orgel 4.2

Toccata for Organ (Georg Zoller)


Liam Coddens


Leerkracht: Barbara Vandendriessche


Musical drama en Musical zang 3.2

Wie leefde als een blinde mol (Lenne Biemans)  + Jolene (Dolly Parton)


Franne Pereboom


Pianobegeleiding: Maarten Van Ingelgem

Leerkracht: Wendy Ostir

Dwarsfluit 3.2

Im Herbst Op.56 No1 (Joachim Andersen)


Hanne De Bolle


Pianobegeleiding: Maarten Van Ingelgem

Leerkracht: Paule Corthier

Contrabas JPR 3.1

"Blue Monk" (Thelonious Monk)


Nathan Degent


Leerkracht: Kobe Boon

JPR Zang 4.1

Here (Alessia Cara / Flume)


Romi van Esbroeck


Leerkracht: Ana-Florence Van Craen

Spelen 3.3/Speltheater 4.1

Fragment uit “Fimosis” (Jan Sobrie)


Bas Vermaele en Simon De Nul


Leerkracht: Barbara Honnay

Dwarsfluit 3.2

Suite deel 1 the evening of spring (Hiroaki Kuwahara)


Jenne Van Den Borre


Pianobegeleiding: Maarten Van Ingelgem

Leerkracht: Paule Corthier

Piano 3.3

Prelude (Reinhold Glière)


Bente Schacht


Leerkracht: Leen Janssens

Dwarsfluit 4.1

Minuet and Dance of the Blessed Spirits from “Orpheus” (Glück)


Kyra Snoeck


Pianobegeleiding: Maarten Van Ingelgem

Leerkracht: Paule Corthier

Gitaar 2.1/2.2/2.3/2.4/3.2/3.3/4.1/4.3

Laura Palmer’s Theme (Angelo Badalamenti)


Heleen Neuckermans, Mare Schokkaert, Noor Vernaillen, Geike Jacobs, Jule Jacobs, Gabriel Mirzac, Andreea Goga, Lucas Appelmans, Warre Adam, Bent Van Der Fraenen,   

Laure Van Der Fraenen, Ibe Van Keerbergen, Elise Perdaens, Nore Bauwens, Senne De Meyer, Willem Grijseels, Robbe Bogaert, Ian Lanoot, Kato Kestens, Meïsem Ben Ali, Katrien Reygaerts


Leerkracht; Johan Ancaer

Verteltheater 4.2/Spreken en Presenteren 4.3

Kop in het zand (Kommil Foo)


Laura Vander Heyden en Vera Garain


Leerkracht: Katrien Vande Perre

Piano 4.1

Deel 1 uit de sonate Pathétique (Ludwig van Beethoven)


Reinert Creve


Leerkracht: Leen Janssens

Piccolo 3.2

The Prince In The Forest from “Rapunzel” (Bert Appermont)


Elise Goossens


Pianobegeleiding: Maarten Van Ingelgem

Leerkracht: Paule Corthier

Musical zang 3.2

Cuz I Love You - Lizzo


Daisy De Backer


Pianobegeleiding: Maarten Van Ingelgem

Leerkracht: Wendy Ostir

Groepsmusiceren koperblazers 3.3/4.1

The eye of the Tiger (Frank Sullivan & Jim Peterik)


Gerlinde Van Hecke (3.3)

Nicolas Elaut (3.3)

Viktor Eliat-Eliat (4.1)


Leerkracht: Eric Devos

Speltheater 4.2

Communicatie niet gemakkelijk (Els De Schepper)


Lotte De Grom


Leerkracht: Barbara Honnay

Groepsmusiceren dwarsfluit 3.3/4.1/4.2/4.3

Song for Health (Steven Verhelst)


Line Remijnse, Kyra Snoeck, Dora Vocaet, Sophie De Wolf, Sarah D’Hoker, Hanne Dujardin, Helena Van Der Borght, Griet Meganck, Liselot Derideaux, Jana Ghijsels


Leerkracht: Paule Corthier

JPR Zang 3.2

Bewerking op ‘Strange Enitity’ van Oscar and the Wolf


Maggy Baetens


Leerkracht: Willem De Deygere

Groepsmusiceren JPR

Part-Time Lover (Stevie Wonder)


Drums, Seth Cardoen (4.3)

Bas, Danny Dooremont (4.2)

Rhodes, Dany De Dobbeleer (4.2)

Synths, Karen Meert (4.1)

Gitaar, Jan De Blander (4.1) 

Zang, Geert Ramaut (4.3)

Zang, Alexia Dhertoge (S.1)


Leerkracht: Thijs Troch

Viool 4.3

Schindler’s List (John Williams)


Merel Plas


Pianobegeleiding: Geert Callaert

Leerkracht: Bruno De Schaepdrijver

Musical drama en Musical zang 3.2

Wortels (Anoniem) + Burn (Hamilton)


Hanne Dujardin


Pianobegeleiding: Maarten Van Ingelgem

Leerkracht: Wendy Ostir

JPR Zang S1

Als Ze Lacht (Yevgueni)


Alexia Dhertoge


Leerkracht: Ana-Florence Van Craen

Danslab Klassiek 4.2

“We move Lightly” (Muziek: “We move Lightly” - Dustin O’Halloran)


Oona De Backer, Jill De Clercq, Aline Gabriel, Emma Gheyselinck, Jana Haegeman, Mirte Haelterman, Evelien Temmerman, Ella Van Kerkhove, Nora Van Kerkhove     


Leerkracht: Valentine Jaumot

Musical Zang 3.1

To make you feel my love (Adele)


Jamil Almadani


Leerkracht: Wendy Ostir

Miniconcert 1

INFO

Miniconcert 3

INFO

Miniconcert 5

INFO

Miniconcert 7

INFO

Miniconcert 9

INFO

Miniconcert 2

INFO

Miniconcert 4

INFO

Miniconcert 6

INFO

Miniconcert 8

INFO

CONTACT

Stedelijke Academie voor Muziek, Woord en Dans Ninove

054/ 50 52 50

© Copyright. All Rights Reserved.

LAATSTE NIEUWS

6 FEBRUARI 2021 > 18 APRIL 2021

WOORD BAZUINT ROND

IN SAMENWERKING MET