Uurroosters Woordkunst-Drama

Woordatelier jongeren 2de graad

vaste lesuren


Ninove

2.1/2.2A vrijdag: 17u15-18u15

2.1/2.2B donderdag: 17u15-18u15

2.3/2.4 vrijdag: 16u15-17u15


Denderwindeke

2.1 woensdag: 12u45-13u45

2.2/2.3 woensdag: 13u45-14u45

2.4 woensdag: 14u45-15u45


Denderhoutem

2.1/2.2: woensdag: 13u-14u 

2.3: woensdag: 14u-15u

2.4: woensdag: 15u-16u


Appelterre

2.1/2.2/2.3: donderdag: 15u40-16u40


Meerbeke

2.1/2.2 dinsdag: 15u30-16u30

2.3/2.4 woensdag: 12u30-13u30


Haaltert

2.1 maandag: 17u-18u  

2.2 maandag: 16u-17u
2.3/2.4 donderdag: 16u-17u


Liedekerke

2.1 woensdag: 11u30-12u30
2.2 dinsdag: 16u-17u
2.3 dinsdag: 17u-18u
2.4 woensdag: 13u-14u


Roosdaal

2.1 donderdag: 16u15-17u15
2.1/2.2 dinsdag: 17u15-18u15
2.3 dinsdag: 16u15-17u15
2.4 vrijdag: 16u15-17u15

Woordatelier/Woordlab Tieners 3de graad (beginners)

vaste lesuren


Ninove

Woordatelier: vrijdag: 16u15-17u15


Woordlab/Improvisatie jongeren 3de graad

uur af te spreken met de lkr.


Ninove

woensdag: 13u30-18u30

donderdag: 16u15-17u15

vrijdag: 18u15-20u15


Denderwindeke

woensdag: 15u45-17u45


Denderhoutem

woensdag: 18u15-20u15


Meerbeke

dinsdag: 16u30-19u30

zaterdag: 9u-12u


Haaltert

maandag: 18u-20u


Liedekerke

dinsdag: 18u-20u

woensdag: 14u-16u

donderdag: 17u-21u


Roosdaal

Woordlab: dinsdag: 19u15-20u15

                  donderdag: 18u15-19u15

                  vrijdag: 18u15-19u15

Improvisatie: dinsdag: 18u15-19u15

                      vrijdag: 17u15-18u15

Spelen/Vertellen 3de graad

uur af te spreken met de lkr.


Ninove

woensdag: 13u30-15u30

donderdag: 16u15-17u15


Denderwindeke

woensdag: 15u45-17u45


Denderhoutem

woensdag: 18u15-20u15


Meerbeke

dinsdag: 16u30-19u30

zaterdag: 9u-12u


Haaltert

maandag: 18u-20u


Liedekerke

dinsdag: 18u-20u

woensdag: 14u-16u

donderdag: 17u-21u


Roosdaal

Vertellen: vrijdag: 19u15-21u15

Spelen: woensdag: 14u15-15u15


Spelen/Vertellen 3de graad (volwassenen)

uren bespreekbaar


Meerbeke

woensdag: 9u45-11u45